produse
Produse produse
masina
Alege masina

Alege masina

Disc polish cu spuma MEGUIARS Foam Cutting Disc DFC5MG, diametru 125 mm, rosu

Vandut de: epiesa.ro


star star star star star

Cod produs: DFC5MG

EAN: 10070382010475

Detalii tehnice:

Tip produs: burete polish
Dimensiuni (mm): 125

Pret intreg: 118 Lei

97 Lei

card

Plateste in rate
fara dobanda

icon Transport GRATUIT la comenzi peste 1000 de lei (IN LIMITA A 15 KG - VEZI INFO DESPRE LIVRARE)

icon Posibilitate de retur in 14 zile

  • Cu o tehnologie imbunătățită a spumei, discul de tăiere cu spumă Meguiar Soft Buff DA de 6 inchi corectează defectele moderate ale suprafeței fără a crea zgarieturi. Buretii de polisare au o tehnologie inovatoare cu profil redus ce oferă o eficiență sporită a discului și a masinii orbitale, oferindu-vă performanțe optimizate cu rezultate avansate de tăiere și finisare.

    Prinderea și velcroul menține discul ferm atașat de taler in orice moment.Conceput pentru a fi utilizat cu masina orbitala Meguiars Dual Action Polisher MT300 și talerul DA de 6 Soft Buff DBP6. Se poate spala la masina si se poate reutiliza.

    Obținerea unui finisaj de vopsea aproape impecabil este ușor dacă urmați cateva elemente de bază simple. Discul de tăiere Meguiar DFC6 este potrivirea perfectă cu un pasta de polisare pentru a indepărta oxidarea, urmele de zgarieturi , petele și multe altele cu masina orbitala MT300 DA.

    Discul mediu de polisare cu spumă DFP6, combinat cu pasta de polisare Meguiar’s, maximizează luciul și profunzimea. Discul de finisare cu spumă pasta de polisare este perfect pentru aplicarea de ceară sau Sealant Meguiar’s.

BRICOLAJE SI GRADINARIT

icon

ACHITA ONLINE PRIN CARD
SIMPLU SI RAPID

6 RATE

0% DOBANDA

img

LIVRARE PRIN CURIER RAPID

oriunde in tara

img

POSIBILITATE DE RETUR

în 14 zile

img

CONSULTANTA TEHNICA

gratuita

img

MODALITATI PLATA

variate